با سلام خدمت هرکسی که الان داره این متن رو میخونه.هدف من از ایجاد این وبلاگ ارائه یک سری مطالبه که از پنجره زندگیم میبینم.مطالب گوناگون شامل خلاصه رمان ها, فیلم ها ,علومی مثل روانشناسی و فلسفه هست.باید برای اسم و عنوان وبلاگ دلیلم رو بگم.نورون های آینه ای یکسری از نورون های موجود در مغز ما هستن که میتونن بدون اینکه یه اتفاقی برامون بیفتن تحریک بشن و این یعنی ما میتونیم با دیدن یه فیلم و یا خوندن یه رمان یا داستان عملا تجربه کسب کنیم طوریکه انگار اون داستان و فیلم رو زندگی کردیم.یه نوع فرآیند برای یادگیری بیشتر انسان و حتی دفاع از خود!

در مورد آدرس وبلاگ هم باید بگم که بزرگترین تحقیقی که روی هوش و نوابغ تا به این زمان انجام شده توسط تیم تحقیقاتی روانشناسای آمریکایی در اوایل قرن بیستم بود که در راسشون لویس ترمان بود.اونا اومدن و یکسری دانش آموز رو از همون ابتدای خردسالیشون انتخاب کردن و طی چندین سال تونستن یکسری دانش آموز واقعا نابغه رو از بقیه جدا کنن و تقریبا تا آخر عمرشون اونا رو زیر نظر داشته باشن.نتایج تحقیقات روی این جمع از دانش آموزان که نبوغ اونا ثابت شده بود, تحت چند جلد کتاب با عنوان genetic study of genius ثبت شد و به این گروه لقب termites یا همون ترمیتی ها رو دادن.اینم از اسم وبلاگ.

خیلی دوس دارم در مورد مباحثی که بهشون علاقه مندم حرف یزنم.خودم مهندسی برق میخونم نه روانشناسی!ولی خیلی از این مباحث خوشم میاد.من سعی میکنم چیز هایی رو که به نظرم جالب میان رو تو این وبلاگ به اشتراک بزارم.

دل نوشته هایی برای نورون های آینه ای رو ,وبلاگ ,یه ,های ,نورون ,فیلم ,نورون های ,یکسری دانش ,به این ,دانش آموز ,های آینهمنبع

MATRIX

"نامحدود"

اولین پست!

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید - آهنگ جدید TeHrAnI خرید و نصب پیچ و رولپلاک نمای ساختمان دو سوته خرید کن تحویل بگیر شیرآلات تهران دوش قیمت خرید لوازم یدکی گریدر خرید اینترنتی خرید اینترنتی انواع لوازم کوماتسو بورس آموز جدیدترین مدل مبل راحتی ،قیمت مبل راحتی